Ekologie a Green Deal? Význam družstevnictví? “Duši národa vyléčíme, když svoji duši vyléčí rolník, když rolník začne léčit svoji půdu.” Družstva, Bolševici a Kapitalisti? Jaká je potenciál demokratické ekonomiky? Jak družstva fungují? Slovenské “Slušovice”? Jak proběhla transformace ekonomiky? Nová vláda s bolševickými metodami? Proč se likvidovala družstva? Jak pohlížet na dnešní moderní družstva? Jak podpořit národní ekonomiku? Regenerativní farmářství a zodpovědnost? Kniha Boží krávy a prasata v žitě? Rozhovor s vývoji družstevnictví, zemědělství, ekonomické transformaci a vztahu k půdě s panem Ing. Robertom Dohálom předseda družstva. Prosíme, podpořte rozhovory, rozvoj natáčení a aktivit Inovace Republiky. Číslo účtu: 12122128/2010.

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání:    / @inovacerepubliky  

Natočeno 2024 v Bratislavě 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti.

Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.