Proč je vše vždy možné? Podpořme český příběh, českého kluka🙏 Proč chce udělat mezinárodní příběh o českém klukovi v hokeji? Chcete poznat dětský hokejový sen? Proč je všechno možné? Jak fungují naše myšlenky? Jak se dostal k hokeji? Jak šel za svým snem? Proč chce přiblížit svůj příběh lidem? Jak můžete podpořit český film? Proč je důležité vydržet v procesu? “Věřím, že když je to osobní, tak to nebude povrchní”, říká v rozhovoru Daniel Hřebík.

MOŽNOST PODPOŘIT – veřejná sbírka na Kickstarter je zde: http://kck.st/3KHuAeS Rozhovor s Danielem Hřebíkem hokejista, filmař a producent.

Staňte se členem 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání v regionech:    / @inovacerepubliky  

Natočeno 27.9. 2023 na Vyšehradě, Praha 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti.

Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”. * * * Inovace Republiky –

Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti. Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.