Ptejte se PROČ! Dnes si povídáme se skvělým Danielem Stachem, moderátorem Hyde Park civilizace a nadšeným popularizátorem vědy. Bavíme se o příbězích ze života i z vědy. “Příběh černé díry je příběhem hvězd”. Proč jsou černé díry nejvíc cool objekty ve Vesmíru? Co jsou to gravitační praky? “Normální lidi neposouvají hranice” Jak popularizace vědy otevírá oči a možnosti? Jaké drobnosti Vám mohou totálně změnit život? “Věda může znamenat lepší život”. Dan Stach je boží a jeho zápal je nakažlivý.

Celý díl je plný famózních informací. Naše technika se však rozhodla nespolupracovat a kvalita zvuku je tak nižší. Všemu je ale dobře rozumět a myslím si, že obsahový výsledek stojí za to.

“Jedna z životních jistot je lidskost a ta je úžasná. Ale taky k lidskosti patří lidská blbost. A ta je taky nekonečná.”

Odebírej VIP krátký formát RED PILL na našem Spotify jen za 65,- / měsíc ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://podcasters.spotify.com/pod/sh…

Parťákem dnešního dílu je ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠GymBeam⁠⁠⁠⁠⁠ ⁠⁠ https://gymbeam.cz/⁠⁠⁠⁠⁠ ⁠⁠⁠https://gymbeam.cz/⁠⁠⁠⁠⁠ zadej kód BWA5 pro 5% slevu a koukni na naše oblíbené produkty od proteinů, až po nootropika

Děkujeme ⁠⁠www.studiozerolimits.cz⁠⁠ na Praze 9 za skvělé studio pro nahrávní

Sleduj nás na IG: ⁠⁠  / brain_we_are⁠  

Danielovy stránky: https://www.danielstach.cz/

Podpoř svůj mozek našimi doplňky: https://www.uplife.cz/brain-we-are/

Poslechni si nejnovější podcast zde:

Spotify: http://bit.ly/BrainWeAre

Apple iTunes: https://apple.co/2uvaLjt​​​​​

CastBox: https://castbox.fm/va/2065898

Music from #InAudio: https://inaudio.org/track/peppermint-…

Music from #InAudio: https://inaudio.org/track/stand-up-sa…