Republika nebo Oligarchie? Jak probíhá devastace Ukrajiny? Dnešní názory jsou deviantní? Proč nám přestá vadit fašismus a nacismus? Jak se Asie spojí proti Evropě? Dojde k civilizačnímu zlomu? Jaká je role ministra? Jak fungují moderátoři v mediích? Jaká jsou prohlášení ministrů? Jaká je politická realita ministra? Jaká je role náměstků? Proč osvobodit media? Jak pohlíží na Globalismus? Jak pohlíží na CO2? Jak pracuje se strachem? Jaká jsou rizika civilizace? Rozhovor s bývalým místopředsedou vlády a ministrem vnitra panem Ing. Martinem Pecinou. Prosíme, podpořte rozhovory, rozvoj natáčení a aktivit Inovace Republiky. Číslo účtu: 12122128/2010.

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání:    / @inovacerepubliky  

PRVNÍ ČÁST ROZHOVORU: Proč jsme na Lipské burze? Vize energetické koncepce EU? Vojenské technologie v Brdech? Vypudit průmysl z Evropy? Buď výroba z hodnotou nebo chudoba? Skončí automobilky v EU? Čínská velmoc ve výrobě? Stav českého školství? Jak je to s inkluzí? Jaký je stav českého průmyslu? Špína v politice? Organizují věci záměrně? Jak vystoupil ze Sociální demokracie? Jaké má zkušenosti v politice? Kdo byl “pan čistý”? Jaký je morální spodek společnosti? Jak podporoval Zemana?

Natočeno 30.1. 2024 v Praze 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti.

Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.