EKONOMIKA 🇨🇿 IR 10.díl: Koruna versus Euro? Kdo dal Euro do projevu prezidenta? Proč je důležitá odborná debata? Jakou mít soustavu měn? Jak zdaňovat zisky korporací? Jak proběhlo referendu ve Švédsku? Proč má Evropa uplně jiné problémy? Jaké je riziko nadnárodních měn? Rozhovor s ekonomkou doc. Ilonou Švihlíkovou k analýze Globálního economického fóra, analýza vývoje BRICS, lokální ekonomiky, koruna versus euro a další témata. Prosíme, podpořte rozhovory, živé vysílání a rozvoj natáčení v regionech. Číslo účtu: 12122128/2010.

Objednávky na emailu: mince@inovacerepubliky.cz

Objednat můžete případně zde: https://platforma.inovacerepubliky.cz…

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání v regionech:

   / @inovacerepubliky  

Natočeno v lednu 2024 v Praze 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti. Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.