1. EduFórum v Kutné Hoře a EDUtrh na téma “Škola života” pro všechny, co zajímají inovace ve vzdělávání. Děkujeme celkem přes 40 účastnicím a účastníkům, hostkám a hostům za skvělou networkingovou konferenci! Velké poděkování patří 5 úžasným dobrovolnicím a dobrovolníkům, bez nichž by tato akce nevznikla.  

Díky patří také skvělým řečníkům*icím, a to Markétě Rosenkracové, Anje Gladović, Rudolfu Tůmovi, Elišce Pácaltové, Ivě Černé a Ondřeji Koudelovi.  

Chcete být součástí EduFóra a mít prostor se propagovat v rámci EDUTrhu nebo mít prezentaci příště? Přihlaste se jako hosté: https://www.eduforum.cz/prihlaste-prezentaci/.

— Setkání jsou ZDARMA a a otevřená všem, kdo chtějí v oblasti vzdělávání poznat něco či někoho nového. Propojujeme učitele*ky, lektory*ky, studenty*ky všech typů škol i zástupce firem, nezisku či státní správy aj. Máme společné téma: INOVACE VE VZDĚLÁVÁNÍ.

— Inspirativní networkingové konference EduFórum pořádají společně vzdělávací platformy Dobrovolnická akademie INEX a Rise and Shine pod tradiční značkou EduFórum.

VIDEO: Pavel Filip