Ekonomika IR 🇨🇿 1.díl: Co je to BRICS? “BRICS 60% populace a 50% světového HDP.” Jak se BRICS rozšíří v roce 2024? Nové pravidelné vysílání EKONOMIKA, VZDĚLÁNÍ a vznik Národního centra.

Podpořte IR a kontaktujte: zlatapodpora@inovacerepubliky.cz Západní ekonomika versus BRICS? Jak se BRICS stále rozšiřuje? Jaký je potenciál BRICS? Co je obsahem spolupráce BRICS? Jakou má BRICS rozvojovou banku? Jaká je velikost BRICS? BRICS 60% populace a 50% světového HDP. Jakým analýzám se budeme věnovat? Krátké analýzy s ekonomy a odborníky.

Dnes povídání s Robertem Vláškem, který je odborníkem na drahé kovy a nabídl Inovaci Republiky a všem divákům zvýhodnění k nákupu, investicím, spoření a zároveň podporu IR. Formulář v případě uplatnění výhody 30 % na vstupní náklady: https://www.inovacerepubliky.cz/podpo… V případě zájmu kontaktujte na zlatapodpora@inovacerepubliky.cz EKONOMIKA IR – pravidelný pořad, podpora vzdělání, participace a realizace vzdělávacího Národního centra Inovace Republiky.

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání v regionech:    / @inovacerepubliky  

Natočeno 28. listopadu 2023, Praha

💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti.

Číslo transparentního účtu: 12122128/2010.

Do poznámky napište “DAR”. * * * Inovace Republiky –

Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti. Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz.

Připravujeme knihu Inovace Republiky.