Proč jsme na Lipské burze? Vize energetické koncepce EU? Vojenské technologie v Brdech? Vypudit průmysl z Evropy? Buď výroba z hodnotou nebo chudoba? Skončí automobilky v EU? Čínská velmoc ve výrobě? Stav českého školství? Jak je to s inkluzí? Jaký je stav českého průmyslu? Špína v politice? Organizují věci záměrně? Jak vystoupil ze Sociální demokracie? Jaké má zkušenosti v politice? Kdo byl “pan čistý”? Jaký je morální spodek společnosti? Jak podporoval Zemana? Rozhovor s bývalým místopředsedou vlády a ministrem vnitra panem Ing. Martinem Pecinou. Prosíme, podpořte rozhovory, rozvoj natáčení a aktivit Inovace Republiky. Číslo účtu: 12122128/2010.

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání:    / @inovacerepubliky  

Natočeno 30.1. 2024 v Praze 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti.

Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.