EKONOMIKA 🇨🇿 IR 3.díl: Pravidelný pořad s ekonomkou Ilonou Švihlíkovou. Vysílání v roce 2024? Proč navštěvovat české podniky? Proč představovat družstva? Pozitivní, inspirativní ekonomické pohledy k podpoře národní ekonomiky a uvědomění. Proč podporovat národní ekonomiku? Jaké jsou tradiční české značky? Proč je potřeba podpora české produkty? Jak denně podporovat národní ekonomiku? Krátké analýzy, rozbory a inspirace s ekonomy v pořadu Ekonomika IR. Dnes povídání s ekonomkou Ilonou Švihlíkovou, kdy představujeme pořad o ekonomice a plánované výjezdy do regionů, abychom přestavovali inspirativní příběhy, přístupy a tradiční průmyslová odvětví s potenciálem pro národní ekonomiku.

Formulář v případě uplatnění výhody 30 % na vstupní náklady: https://www.inovacerepubliky.cz/podpo…

V případě nájmu kontaktujte na zlatapodpora@inovacerepubliky.cz

EKONOMIKA IR – pravidelný pořad, podpora vzdělání, participace a realizace vzdělávacího Národního centra Inovace Republiky. Pozitivní, inspirativní ekonomické pohledy k podpoře národní ekonomiky a uvědomění.

Natočeno 14.12. 2023 v Praze 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti.