Jde se naučit mít více štěstí? Dnes se podíváme pod pokličku několika experimentů a uvědomění, které mohou změnit naše vnímání. Jak sabotujeme naši vůli a motivaci? Jak se liší vnímání smolařů a klikařů? Jaké pragmatické přístupy nám přinesou víc možností? Proč a v čem je “subjektivita” problém? A proč následujeme skupinové názory, i když s nimi tajně nesouhlasíme? O tom všem je dnešní díl!

Mluvíme i o placebu a nocebu, symbolech, psychotechnologii a dalších super zajímavých věcech!

Odebírej VIP krátký formát RED PILL na našem Spotify jen za 65,- / měsíc ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://podcasters.spotify.com/pod/sh…

Parťáci Epizody jsou ⁠TicketMaster.cz⁠ a ⁠Fondee.cz⁠ Máme radost z našich nových praťáků, kterými jsou portál TicketMaster, globální lídr v prodeji vstupenek, u kterého si můžete vybrat ze stovky akcí. Tenhle rok k nám zavítají například Bruce Springsteen, Nial Horan, Tom Odell, nebo Depeche Mode a nezapomeňte na mistrovství světa v hokeji! V nabídce je toho ale mnohem mnohem víc, tak jděte na ⁠TicketMaster.cz⁠ a jednou za čas si akci dopřejte.

Fondee.cz – ⁠⁠⁠https://www.fondee.cz/⁠⁠⁠ Unikátní platforma na investování v ČR, kterou sami používáme. Navštiv ⁠⁠⁠www.Fondee.cz⁠⁠⁠ a zadej kód “BWA” pro 3 měsíce investování zdarma! Začni třeba už s 1000,-

“Pojďme nedělat ontologický závěry na základě příběhů, které si vyprávíme.” “Přemýšlíš skrz svět, skrz tělo, využíváš kognici s dalšíma lidma a spolu se světem spoluutváříte tvůj prožitek.

” Experimenty se štěstím : Zdroj: Wiseman, Richard. (2003). The luck factor: four simple principles that will change your luck and your luck and your life . London: Arrow Books

Podpoř svůj mozek našimi doplňky: https://www.uplife.cz/brain-we-are/

Poslechni si nejnovější podcast zde:

Spotify: http://bit.ly/BrainWeAre

Apple iTunes: https://apple.co/2uvaLjt

​​​​​ CastBox: https://castbox.fm/va/2065898

Copyrighted music from #InAudio: https://inaudio.org/track/get-that-th…