Unikátní výzkum v ČR. Léčivé byliny? Nesmíme používat léčivé rostliny? Houby jsou léčivé? THC v konopí nahradit či doplnit? Zkušenosti ze Slušovic? Co je to Cannasan? Potenciál využití konopí? Jaký přínos má konopí? Obrovské možnosti konopí? Jak vnímat rostlinu konopí? Zkoumání lípy srdčité? Kdo je Lumír Hanuš? Spolupráce s panem profesorem Rybkou? Význam kanabinoidů? Marketing je věda o prodeji zbytečných nadbytečností? Konopí je formule 1, ale svět s tím jede jako s trabantem. Rozhovor s Ing. Františekem Bednaříkem výzkumným pracovníkem, který se zabývá léčivými možnostmi bylin a vyvinul Cannasan.

Více informací: https://www.cannasan.cz

Prosíme, podpořte rozhovory, rozvoj natáčení a aktivit Inovace Republiky. Číslo účtu: 12122128/2010.

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání:    / @inovacerepubliky  

Natočeno únor 2024 v Praze 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti. Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.