2 607 zhlédnutí Premiéra: 24. 3. 2024 Podcast

Neumřít! Je to potenciálně možné? Jaké jsou možnosti vědy, která se snaží prodloužit život? A jaké etické otázky se s tím pojí? Dnes se podíváme na měsíční konferenci o dlohověkosti na honduraském ostrově Roatán a povíme se o fascinujících možnostech prodlužování lidského života. Jak žije život Bryan Johnson, který investuje 2 miliony $ ročně, aby si prodloužil život? Povedla se už někdy transplantace hlavy? Jak funguje zamrazování tkání a jaké problémy skýtá? Jak se Vojta popasoval s tím, že potkal geniální mozky z celého světa? A jaké je se vracet do režimu v Praze po 3 měsících cestování? O tom a mnohem víc je dnešní díl. A garantujeme Vám, že tyto informace nikde jinde neuslyšíte.

Odebírej VIP krátký formát RED PILL na našem Spotify jen za 65,- / měsíc ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://podcasters.spotify.com/pod/sh…

Parťáci Epizody jsou ⁠⁠⁠TicketMaster.cz⁠⁠⁠ a ⁠⁠⁠www.Macromo.com/bwa⁠ ⁠⁠⁠⁠

Portál TicketMaster je globální lídr v prodeji vstupenek, u kterého si můžete vybrat ze stovky akcí. Tenhle rok k nám zavítají například Bruce Springsteen, Nial Horan, Tom Odell, nebo Depeche Mode a nezapomeňte na mistrovství světa v hokeji! V nabídce je toho ale mnohem mnohem víc, tak jděte na ⁠⁠⁠TicketMaster.cz⁠⁠⁠ a jednou za čas si akci dopřejte.

Máme také velkou radost z našich nových parťáků Macromo.

Jdi na ⁠⁠⁠Macromo.com/bwa⁠⁠⁠ a využij speciální 10% slevu pouze pro naše posluchače jak na krevní, tak i DNA testy, to je ⁠⁠⁠macromo.com/bwa⁠⁠⁠.

Portál TicketMaster je globální lídr v prodeji vstupenek, u kterého si můžete vybrat ze stovky akcí. Tenhle rok k nám zavítají například Bruce Springsteen, Nial Horan, Tom Odell, nebo Depeche Mode a nezapomeňte na mistrovství světa v hokeji! V nabídce je toho ale mnohem mnohem víc, tak jděte na ⁠⁠⁠TicketMaster.cz⁠⁠⁠ a jednou za čas si akci dopřejte. Máme také velkou radost z našich nových parťáků Macromo.

Jdi na ⁠⁠⁠Macromo.com/bwa⁠⁠⁠ a využij speciální 10% slevu pouze pro naše posluchače jak na krevní, tak i DNA testy, to je ⁠⁠⁠macromo.com/bwa⁠⁠⁠.

250 epizod

Podcast
Brain We Are