Jsi všímavý zombie, Spirituální narcis nebo Osvícený mimoň? Co jsou to “Jádrová přesvědčení” a jak vznikají vývojová traumata? Dnes si povídáme s psychologem a terapeutem PhDr. Janem Bendou Ph.D., se kterým se ponoříme do buddhistické psychologie. Jaká je mechanika všímavosti? Jak funguje náš vnitřní kritik? Jak (Ne)funguje záměr? Co je “Zraněné Já”? Dnešní díl je opravdu perla plná neskutečných vhledů. Přejeme příjemný poslech.

Chceš VIP úderný obsah? Odebírej krátký formát RED PILL na našem Spotify jen za 65,- / měsíc ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://podcasters.spotify.com/pod/sh…

Partneři epizody: ⁠Ahinsa shoes⁠ a ⁠Vaše Liga⁠ Máš rád sport a chceš v tom svém hrát vlastní ligu? Přihlaš se na ⁠⁠vaseliga.cz⁠⁠ a pro měsíc na vyzkoušení zdarma jim napiš mail na vaseliga@⁠⁠vaseliga.cz⁠⁠ , do zprávy přidej heslo “Brain We Are”.

⁠Ahinsa⁠ jsou české, ručně vyráběné etické boty, které respektují tvar Vašeho chodidla a nesvazují ho jako klasická obuv. Stačí zadat kód BWA15 na e-shopu ⁠ahinsashoes.cz⁠ a můžete se přezout už dnes.

AKADEMIE 2024 ! Otevřeli jsme registrace na Půlroční Akademie 2024! ⁠⁠⁠⁠https://brainya.org/pulrocni-akademie…

Podpoř svůj mozek našimi doplňky: ⁠https://www.uplife.cz/brain-we-are/⁠ Podpoř svůj mozek našimi doplňky: https://www.uplife.cz/brain-we-are/

Poslechni si nejnovější podcast zde: Spotify: http://bit.ly/BrainWeAre

Apple iTunes: https://apple.co/2uvaLjt​​​​​

CastBox: https://castbox.fm/va/2065898