Jaké používají prostředky k moci? Jak jsou lidé manipulováni? Kdy se lidstvo probudí? Jak se šíří energie spolupráce? Kdy si uvědomí, že jsou manipulováni? Proč je důležité vnímat svět podle sebe, ne podle ostatních? Největším strašákem pro lidstvo je konzum? Jaké jsou cestě k sobě? Jak tvoří Cesty k sobě? Jak potkala duchovního učitele? Jak vznikl nápad založit Cesty k sobě? Jaké měla sny? Jaké zážitky má z vysílání Cesty k sobě? Jak se šíří energie spolupráce a tvořivosti? Rozhovor s Alžbětou Šorfovou, která založila internetovou televizi Cesty k sobě.

Prosíme, podpořte další rozhovory, celonárodní průzkum a aktivity. Číslo účtu: 12122128/2010. Staňte se členem 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání v regionech:    / @inovacerepubliky  

Natočeno 22.12. 2023 v Praze, Průhonice

💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti.

Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”. * * * Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti. Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.