NÁRODNÍ EKONOMIKA🇨🇿 Rtuť je genocidní látka? Co je horší CO2 nebo rtuť? Rruť a Green Deal? Unikátní ekologické projekty v ČR? Nebezpečí rtuti a těžkých kovů? Unikátní projekt na odstraňování rtuti? Jak zachycují rtuť? Jak se s projektem pracuje? Proč je levnější zaplati lobbistu než ekologický projekt? Jak rozvíjet narodní know-how? Jak funguje podpora vědy a inovací k realizaci? Jaký je potenciál českého národa? Nový pořad NÁRODNÍ EKONOMIKA s Ilonou Švihlíkovou. Pořady na téma ekonomika každý čtvrtek večer od 20 hodin na Inovace Republiky.

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání:    / @inovacerepubliky  

Natočeno 8.3. 2024 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti. Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.