8 537 zhlédnutí Premiéra: 28. 3. 2024 PROTI PROUDU – CELÉ ROZHOVORY

📚Jestli jste četli někdy knížku o osobním rozvoji, je velmi pravděpodobné, že byla z nakladatelství Jan Melvil Publishing. To v roce 2007 založil se svým kamarádem Tomáš Baránek, který je mimo jiné i spisovatelem a bloggerem. Ve volném čase tvoří stránku Lifehacky.cz a vyvíjí aplikace pro zlepšení produktivity. Hostem Proti proudu byl už jednou, ale kdo jiný by měl vědět víc o žití dobrého života než nakladatel, který přečetl snad všechny knížky o osobním rozvoji.

V rozhovoru přiblížil to, jak se vede malé nakladatelství a jaké druhy knížek teď nejvíc frčí. Přidal taky tipy na knížky, které by neměly ujít vaší pozornosti. A názorně ukázal několik lifehacků a aplikací, které byste měli zařadit do svého života. Také se svěřil s tím, jaké bylo projít si sabatiklem. Udělal by to znovu a doporučil ostatním?

Jak moc se stres propisuje do našich životů? Díky čemu žít delší život? Fungují doplňky stravy? Co chtít u doktora při vyšetření krve? A jak funguje Tomášova aplikace, která slouží jako vylepšený To do list?

Partnerem podcastu je nakladatelství Jan Melvil Publishing https://www.melvil.cz ⚠️Posluchači podcastu Proti Proudu mají teď unikátní možnost nakoupit ty nejlepší e-booky a audioknihy z nakladatelství se 30% slevou, stačí zadat kód: PROTIPROUDU. S nákupem neotálejte, sleva platí jen do konce dubna

📝Poznámky z četby: Aplikace Melvil https://www.melvil.cz/aplikace-melvil/ Obsidian https://testujeme.software/obsidian-v…, Capaticies https://capacities.io/download-app,

👨🏻‍🎓Aplikace na studie: Consensus https://consensus.app/ Elicit https://elicit.com/

👀Gadgety:

Sciencespace https://scispace.com/

Čelenka Muse https://www.bfbtrainer.com/p/muse-s/

Čtečka knížek BOOX Kniha Zhluboka se nadechni https://www.melvil.cz/kniha-zhluboka-…

👉 INFO O EPIZODĚ: https://protiproudu.net/tomas-baranek-2/

📖 KUP SI KNIHU PROTI PROUDU https://protiproudu.cz/kniha

📌 WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ:

https://protiproudu.net/

  / proti_proudu_podcast  

  / podcastprotiproudu