Následky globalizace? Globalisté a ČÍna? Čína buduje armádu? Evropské bohatství jsme předali do Číny? Čína a Rusko má lepší zbraně? Rusko přešlo na válečnou ekonomiku? Migrace a sociální otázky? Odevzdání know-how Číně? Čína přebírá kontrolu nad průmyslem a technologiemi? Globalistické vize a jejich vývoj? Co si říkají Číňané? Co je Nearshoring? Diskuze na Globalním ekonomickém fóru? Další díl pořadu Ekonomika s Lukášem Kovandou. Prosím, podpořte rozhovory, živé vysílání a rozvoj natáčení v regionech. Číslo účtu: 12122128/2010.

Vlastní koruna hájí národní zájmy. Odevzdat kompetence do Frankfurtu? O Euro primárně rozhoduje Německo a Francie? Koruna plní velice dobře roli důvěry. Co je pro a proti Euro? Proč nepřijmout Euro? Co říkají studie? Přijetí Eura chce menšina. Přijetí Eura je pouze emoce a nemá jiný racionální základ.

Objednávky na emailu: mince@inovacerepubliky.cz Objednat můžete případně zde: https://platforma.inovacerepubliky.cz…

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání v regionech:    / @inovacerepubliky  

Natočeno v lednu 2024 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti.

Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.