Co je to “bias nevděčnosti”? Co vede k delšímu a spokojenějšímu životu? Dnes se bavíme s veteránem našeho podcastu Petrem Ludwigem. V podcastu zazní mnoho užitečných konceptů týkajících se smyslu v životě, štěstí, umělé inteligence a budoucnosti. Jak použít smysl jako nástroj? Proč být dobrosrdečný a mír radost z radosti druhého člověka? Na co kápnul minimalismus? Co jsou to WEIRD lidi a proč to znamená problém pro vědu? Dnešní díl byl zase podle mě velice nabitý “WoW, tohle mě nikdy nenapadlo” momenty. Myslím, že tam vznikla spousta perel. Tak přejeme příjemný poslech.

Návod na ultimátní produktivitu. Jak si hacknout život? Jak tě mění cestování? Jsme připraveni na exponenciální vývoj? AI jako novodobý parní stroj. Jsme otroky sociálních sítí? Staneme se otroky AI?

Odebírej VIP krátký formát RED PILL na našem Spotify jen za 65,- / měsíc ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://podcasters.spotify.com/pod/sh…

Parťáci Epizody jsou ⁠⁠TicketMaster.cz⁠⁠ a ⁠⁠www.Macromo.com/bwa⁠⁠ Máme radost z našich nových praťáků, kterými jsou portál TicketMaster, globální lídr v prodeji vstupenek, u kterého si můžete vybrat ze stovky akcí. Tenhle rok k nám zavítají například Bruce Springsteen, Nial Horan, Tom Odell, nebo Depeche Mode a nezapomeňte na mistrovství světa v hokeji! V nabídce je toho ale mnohem mnohem víc, tak jděte na ⁠⁠TicketMaster.cz⁠⁠ a jednou za čas si akci dopřejte.

Máme velkou radost z našich nových parťáků Macromo. Jdi na ⁠⁠Macromo.com/bwa⁠⁠ a využij speciální 10% slevu pouze pro naše posluchače jak na krevní, tak i DNA testy, to je ⁠⁠macromo.com/bwa⁠⁠.

Petrova práce: https://www.petrludwig.cz/

Podpoř svůj mozek našimi doplňky: https://www.uplife.cz/brain-we-are/

Poslechni si nejnovější podcast zde: Spotify: http://bit.ly/BrainWeAre

Apple iTunes: https://apple.co/2uvaLjt​​​​​

CastBox: https://castbox.fm/va/2065898

Music from #InAudio: https://inaudio.org/track/peppermint-…

Music from #InAudio: https://inaudio.org/track/coma-pop/