14 657 zhlédnutí 6. 7. 2024 ✪ Pro členy už 19. června 2024Jaký symbol má Žilina? Rozděluj a panu? Přes strach ovládají všechno. Dělba a chaos v moci? Průměrný politik pro průměrné lidi. Původ dvojramenného kříže? Slovenský kříž? Symbol stromu a dvojkříž? Symbol ducha nebo symbol zavraždění Ježíše Krista? Udělal analýzu Bible? Před Vatikánským náboženstvím bylo jiné náboženství? Jak přiblížit Carla Gustava Junga? Teoria o synchronicitě? Kromě hmoty existuje duch? Co je to duch? Kniha Obroda Slovanů? Dualita a hierarchie? Zfalšované dějiny Slovanů a Evropy? Národní rada obnovy Slovenska? Jak poznávat své kořeny? Rozhovor s technologem a spisovatelem Ing. Pavol Peter Kysucký. Prosíme, podpořte rozhovory, rozvoj natáčení a aktivit Inovace Republiky. Číslo účtu: 12122128/2010.

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání:    / @inovacerepubliky  

Natočeno 2024 v Bratislavě 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti.

Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.