Kdo je profesor Konstantin Buteyko? Jak poznat sám sebe? Co vyučoval ukrajinsko-ruský vědec? Jak zdravě dýchat? Technika zdravého dýchání? Co je v knize Dech? Co je to terapie dýchání? Přejídáme se dechem stejně jako jídlem? Jaké jsou znalosti několik tisíc let? Jak je důležité dýchání? Dech nás vrací k sobě? Jaké jsou techniky dýchání? “Cesta s dechem je cesta k sobě,” říká v rozhovoru Jan Žalud, který se věnuje zdravému dechu a dechové terapii. Prosíme, podpořte rozhovory, rozvoj natáčení a aktivit Inovace Republiky. Číslo účtu: 12122128/2010.

Staňte se členem klubu 🇨🇿INOVACE REPUBLIKY – podpořte pravidelně tvorbu a rozvoj vysílání:    / @inovacerepubliky  

Natočeno v březnu 2024 💫🇨🇿 Podpořte přípravu rozhovorů a diskuze na téma “vize z krize” nebo se staňte členem Inovace Republiky. Rádi bychom více natáčeli v regionech inspirace, příběhy a veřejné akce ve stylu moderovaného dialogu ke stále více polarizované společnosti. Číslo transparentního účtu: 12122128/2010. Do poznámky napište “DAR”.

* * *

Inovace Republiky – Snažíme se přinášet spolupráci při hledání nových cest, sdílení myšlenek a podporovat kreativní diskuzi, která má přispívat k většímu porozumění a jednotě mezi lidmi. Cílem je vytvářet otevřené prostředí, sdílet vize, inspirovat se a postupně tak vytvářet ideovou základnu k vědomé transformaci společnosti.

Více informací, audio podcasty, newsletter, články, akce na www.inovacerepubliky.cz. Připravujeme knihu Inovace Republiky.