S příchodem listopadu začínají vládnout velmi silné energie Vody a tím i chladu. Tím bude vznikat potřeba pocitu tepla. A právě teplo je jednou ze základních forem energie, která posiluje energii vztahů. Známe rčení: vztahy se ochlazují. To znamená, že ve vztahu se nám moc nedaří a vztahy přestávají fungovat.

Proto bychom se v oblasti vztahů měli zaměřit právě na podporu tepla. Toto teplo bychom si měli co nejvíce užívat právě se svým partnerem. Zde bude velkou roli hrát domov a to, čemu říkáme „teplo domova“.

Věnujte tedy co nejvíce energie tomu, abyste se s partnerem cítili co nejvíce příjemně. Vytvořte si milé a příjemné chvilky, které budete trávit spolu. Vytvořte si milou a příjemnou atmosféru, kdy budete cítit teplo a vřelost vašeho vztahu.

Společně si také uvědomte, co se vám ve vašem společném životě letos podařilo a z čeho se můžete těšit i do budoucnosti. Ujistěte se navzájem, že spolu je vám lépe, než kdybyste byli každý sám.

Vepř rád pomáhá a potřebuje cítit, že ho ostatní potřebují. Proto svému partnerovi dejte co nejvíc najevo, jak je pro vás důležitý a jak si ceníte právě toho, jak vám v životě pomáhá.

Snažte se také v listopadu co nejvíce svému partnerovi pomáhat. Buďte si navzájem oporou a hlavně si oba uvědomte, jak je pro vás tato opora důležitá.

S Vepřem se vždy pojí jídlo. Pokud tedy s partnerem budete trávit hodně času při společném stolování a vychutnávání si něčeho dobrého, posílíte tím i energii vašeho vztahu.